parallax background
 
 

Softshell pro děti (i dospělé)


Dětskému světu softshell vládne. Krásně barevný, nepromokavý, neprofoukne. Doma ušité vyjde levněji než kupované a máte zaručeně originál. Bundy, vesty, kalhoty.
parallax background
 

Kabelky, taštičky, pouzdra


Na notebook nebo jen na kapesníky? Na cesty nebo na procházku? Ladící k sukni, botám, šátku? Pro maminky, babičky, děti? U kabelek platí několik pravidel: množství se meze nekladou. Fantazii se meze taky nekladou. Nikdy jich není dost. Vždycky se najde taková, kterou nutně potřebujete a vy ji ještě nemáte. A i když jich máte doma desítky, zaručeně byste uživili další :)
 
parallax background
 
 

Mikiny / hooddy / sportovní šaty ... a vůbec cokoli na sebe


Dětské, dámké, pánské. Pro maminky a dcery nebo pro tatínky a syny. Pro celou rodinu nebo jen pro děti. S kapucí nebo se stojáčkem, teplounké hřejivé i lehké na letní večery. Jednobarevné i vzorované - zkrátka napište jaké byste si přáli a vymyslíme to! Nabídku oblečení čistě pro děti můžete vidět i níže:
parallax background
 

Oblečení pro děti


Krom ponožek a holčičích punčošek oblékám své děti asi od hlavy až k patě čistě z toho, co mi vyleze ze šicího stroje. A moc mě to baví - mám ráda děti ve veselých barvách. A taky mi to, přiznávám, lichotí, když mi moje parádníky okolí pochválí :) Takže ráda obleču i vaše poklady!
 
parallax background
 
 

Dekorace do dětského pokojíčku - hračky


Oblíbená zvířátka vašich dětí? Příšerky na přání? Koníci pro rytíře a korunky pro princezny. Chcete vyladit dětský pokojíček? Společně vymyslíme a vyladíme. Co bychom neudělali pro rozzářené dětské oči?
parallax background
 

Čepice, kukly, slintáčky, nákrčníky


Drobnosti v dětském (a někdy i dospěláckém šatníku), bez kterých se často neobejdete a které opravdu efektivně vyladí dítko do posledního detailu. Navíc nemusíte sahat hluboko do kapsy a často dlouho vydrží (i roky, než je dítě ztratí v obchodě nebo ve školce). Tyto drobnosti šiju i v případě, že mám "stop stav" objednávek!