Šití na přání / zakázku

Líbí se Vám moje tvorba? Dokážete ocenit ruční práci a originál? Chtěli byste si udělat radost něčím novým na sebe, doplňkem nebo třebas pořídit dětem hračku? Nešiji nic "na sklad", ale můžete se podívat, co vše již prošlo na přání  zákazníků a zákaznic mým šicím strojem a napsat, jaké je Vaše přání:

STOP STAV

OMLOUVÁM SE VŠEM MILÝM ZÁKAZNICÍM, ALE KVŮLI MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK VYHLAŠUJI AKTUÁLNĚ STOP STAV NA DALŠÍ.

Nerada bych zklamala ty, které ode mě mají slíbeno ušití, dodáním po termínu. Pokud vám nevadí delší lhůta, napište, ale mé volné termíny jsou aktuálně v září. Děkuji za pochopení a hlavně přízeň!

Softshell pro děti (i dospělé)

Dětskému světu softshell vládne. Krásně barevný, nepromokavý, neprofoukne. Doma ušité vyjde levněji než kupované a máte zaručeně originál. Bundy, vesty, kalhoty. 

Kabelky, taštičky, pouzdra

Na notebook nebo jen na kapesníky? Na cesty nebo na procházku? Ladící k sukni, botám, šátku? Pro maminky, babičky, děti? U kabelek platí několik pravidel: množství  se meze nekladou. Fantazii se meze taky nekladou. Nikdy jich není dost. Vždycky se najde taková, kterou nutně potřebujete a vy ji ještě nemáte. A i když jich máte doma desítky, zaručeně byste uživili další :)

Mikiny / hooddy / sportovní šaty ... a vůbec cokoli na sebe

Dětské, dámké, pánské. Pro maminky a dcery nebo pro tatínky a syny. Pro celou rodinu nebo jen pro děti. S kapucí nebo se stojáčkem, teplounké hřejivé i lehké na letní večery. Jednobarevné i vzorované - zkrátka napište jaké byste si přáli a vymyslíme to! Nabídku oblečení čistě pro děti můžete vidět i níže:

Oblečení pro děti

Krom ponožek a holčičích punčošek oblékám své děti asi od hlavy až k patě čistě z toho, co mi vyleze ze šicího stroje. A moc mě to baví - mám ráda děti ve veselých barvách. A taky mi to, přiznávám, lichotí, když mi moje parádníky okolí pochválí :) Takže ráda obleču i vaše poklady!

Dekorace do dětského pokojíčku - hračky

Oblíbená zvířátka vašich dětí? Příšerky na přání? Koníci pro rytíře a korunky pro princezny. Chcete vyladit dětský pokojíček? Společně vymyslíme a vyladíme. Co bychom neudělali pro rozzářené dětské oči?

Čepice, kukly, slintáčky, nákrčníky

Drobnosti v dětském (a někdy i dospěláckém šatníku), bez kterých se často neobejdete a které opravdu efektivně vyladí dítko do posledního detailu. Navíc nemusíte sahat hluboko do kapsy a často dlouho vydrží (i roky, než je dítě ztratí v obchodě nebo ve školce). Tyto drobnosti šiju i v případě, že mám "stop stav" objednávek!