Co o mé tvorbě říkají zákazníci

.. snad jen to nejlepší :)

Ježíšek mi nadělil organizér do kabelky. Já jsem to dříve neznala, ale je to moc praktická věc. Mám tu správnou velikost, má hodně kapsiček a přihrádek včetně zipů a nechybí ani karabinka na klíče či mobil a také přihrádku na pero - prostě na kdeco, co my ženské potřebujeme a je pro nás nepostradatelné. Takže ráno přehodím organizér do jiné kabelky a vím, že mi nic nebude chybět a hlavně to najdu v té správné přihrádce. Viděla jsem i další věci z její dílny včetně oblečení, hraček a různých doplňků pro děti. Obdivuji ji za to, co všechno vymyslela a také jak je to precizně a čistě vypracované včetně kvalitního materiálu. Jsem ráda, že se vracíme ke kvalitě, že přemýšlí o všech detailech a na výrobcích je vidět, že byly vyrobeny s láskou. Za mě SUPER!!!

Oldřiška BednářováOpava

U Marušky jsme si nechali šít mikiny pro celou rodinu. Poněkud překvapivý zážitek z nestandardního řešení vzhledu mikin, který se na první pohled jeví jako velmi jednoduchý, ale je pečlivě propracovaný každý detail. Nad to musíme pochválit výběr kvalitních látek a správnou kombinaci .... ...kombinace látek je uchvacující... a hlavně pre celu rodinku a potom sa aj cela rodinka těší... sestrička je cela šťastná, ze má rovnaku mikinu ako mama a braček zase ako tato. Naozaj super!

BarboraTrenčín, Slovensko

Moje kamarádka, profesí dámská krejčí, viděla od Marušky ušité věci na vánoční výstavě a obdivovala preciznost a pečlivost, s jakou jsou její výrobky ušity. Každým ušitým dárkem mne překvapí, ať už je to klíčenka, kabelka, nákrčník, obal na knížku nebo kabátek. Kam chodí na ty nápady, nevím, ale vím, že všechno vypadá bezvadně.

LenkaOpava

Na narozeniny a Vánoce se od jisté doby těším dvojnásob....trošku sobecky. S nadšením totiž očekávám, co Maruška opět úžasného ušila a já se budu moci parádit v originálním roláku, s originální kabelkou, v originálním nákrčníku a všem, kteří se mě budou ptát, kde jsem takovou krásnou věc sehnala s pýchou říkat, že tohle, to prosím šije moje sestra :) Nepřestává mě překvapovat její originalita a kombinace látek, které jsou vždy s originálním designem.

její sestra Eliškana mateřské dovolené, Opava